Чи варто робити пластичну операцію: де зробити пластику у Львові, показання, види та протипоказання

0
282

Чи варто робити пластичну операцію: де зробити пластику у Львові, показання, види та протипоказанняБагато дівчат хочуть змінити зовнішність за допомогою пластичної хірургії. Особливо це стосується жінок, які хочуть виглядати молодше. Для цього потрібно вибрати якісну клініку. У Львові найбільш популярною є клініка доктора Онутчака. Детальніше про неї можна прочитати на сайті https://onutchak.com.ua/aesthetics-of-the-face/plastic-surgery.

Пластична хірургія-це галузь медицини, яка йде далеко в історію. Вона з’явилася ще кілька століть тому. Предки робили перші кроки для реконструкції зовнішності. Сьогодні пластичну хірургію використовують для виправлення вроджених і набутих дефектів. Багато операцій дозволяють змінити зовнішність людини після аварій і різних катастроф.

Послуга

В даному медичному закладі надаються наступні послуги:

* Ліфтинг обличчя;

* Ментопластика;

* Збільшення губ;

* Ліпофілінг;

* Видалення грудок Біша і багато іншого.

Детальніше ознайомитися з асортиментом можна на сайті клініки. Для кожної процедури є можливість прочитати повний опис. Також перед цим рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Види пластики

Відділення пластичної хірургії в даній клініці дозволяє втілити мрії в реальність про красиву зовнішність. У клініці використовується сучасне обладнання, яке має гарну ефективність.

Естетична хірургія Такі види операції використовуються для того, щоб поліпшити зовнішність людини. За допомогою таких операцій можна не просто призупинити старіння або поліпшити зовнішність, але і позбутися від різних дефектів зовнішності. Також в переліку послуг представлена ліпосакція, яка може проводитися на різних ділянках тіла
Реконструктивна хірургія Такі операції допомагають відновитися органам або тканинам після пошкодження. Сюди звертаються люди, які постраждали після аварій або різних катастроф. Фахівцям вдається впоратися навіть з найскладнішими ситуаціями

 

Для початку проводиться консультація у фахівця. У цей момент хірург проводить огляд і визначає справжню мету звернення в клініку. Далі відбувається обговорення проблеми, і пацієнт разом з хірургом приходять до висновку про те, яка операція буде більш раціональною.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Интернет магазин одежды

Протипоказання

Перед операцією кожен пацієнт проходить обстеження. Тут виявляється наявність протипоказань до операції. Як і для будь-якого хірургічного втручання, пластичні операції мають ряд протипоказань. Основними є:

* Хронічні захворювання в стадії загострення;

* Запальні процеси в організмі;

* Порушення роботи серцево-судинної системи, печінки і нирок;

* Психічні порушення.

Зараз все частіше пластичні операції виконуються не як необхідність, а як данина моді. Однак перш ніж зробити пластику, необхідно пам’ятати про те, що це серйозне хірургічне втручання.

Перевага

Дана клініка має велику кількість переваг. Основними є:

  1. Широкий асортимент послуг, пов’язаних з пластичною хірургією та іншими операціями.
  2. Висока якість послуг. Для проведення операцій використовується сучасне обладнання та новітні методики. Також в клініці працюють досвідчені фахівці, які мають великий досвід роботи і регулярно проходять підвищення кваліфікації.
  3. Доступна вартість на всі представлені послуги.

Це далеко не всі позитивні моменти, які є у даної клініки. Детальніше з ними можна ознайомитися при особистому зверненні до фахівців.

Таким чином, дана клініка пропонує у Львові широкий асортимент послуг з пластичної хірургії. Будь-який бажаючий зможе перейти на сайт і ознайомитися з переліком послуг. При виникненні питань є можливість проконсультуватися з фахівцями. Вони детально розкажуть про всі нюанси співпраці, а також про конкретну операцію.