Чи варто робити ботулінотерапія: що це, особливості процедури, показання, протипоказання, переваги

0
189

Чи варто робити ботулінотерапія: що це, особливості процедури, показання, протипоказання, перевагиБагато дівчат користуються різними косметологічними процедурами. Однією з таких є ботулінотерапія. Вона використовується досить давно і сприяє усуненню мімічних зморшок. Ботулінотерапія ціна представлена на сайті https://dermavita.com.ua/ru/korrektsiya-mimicheskyh-morshhin/. Тут детально можна ознайомитися з особливостями цієї процедури.

Що це?

Ботулінотерапія-це ін’єкційний метод для розгладження зморшок, який використовується протягом 30 років по всьому світу. Мімічні зморшки з’являються навіть у молодих дівчат і вони намагаються позбутися від них. Вони утворюються через постійну роботу мімічних м’язів обличчя.

Принцип дії

Багатьох людей цікавить, як діє ботулінотерапія. В основі препарату є очищений природний протеїн. У малих дозах він здатний розслабляти гіперактивні м’язи обличчя. Також цей препарат використовується не тільки в косметологічних цілях. Його широко застосовують в медицині, наприклад, в офтальмології, неврології, при лікуванні ДЦП.

Як уникнути негативних наслідків?

Будь-яка косметологічна процедура несе в собі ризик і пацієнт може зіткнутися з негативними наслідками. Однак, щоб уникнути негативних наслідків, потрібно:

  • Відвідувати тільки сертифікованих майстрів з великим досвідом роботи;
  • Відвідувати салони краси, у яких є ліцензія на проведення даної діяльності;
  • Відмовитися від відвідувань процедур на дому;
  • Цікавитися розкриттям і терміном придатності препарату.

Якщо салон краси дійсно якісний, то фахівців не збентежать подібні питання і вони нададуть необхідну інформацію.

Тривалість дії препарату

Дія препарату помітно вже через 2-3 дні. Максимальний ефект спостерігається через 2 тижні. Всього ефект триває від 4 до 16 місяців, в залежності від препарату і індивідуальних особливостей людини. Згодом зморшки повертаються у вихідне положення. Саме тому для підтримки ефекту необхідно проводити повторні процедури. Однак не слід проводити процедури частіше, ніж рекомендує косметолог. Перед цим бажано проконсультуватися з фахівцем.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Кокосовое масло для волос

Протипоказання

У ботулінотерапії, як і у будь-якої іншої процедури, є ряд протипоказань. Основними є:

  • Захворювання м’язової системи;
  • Інфекційні та запальні процеси в місцях передбачуваних ін’єкцій;
  • Вагітність;
  • Період годування груддю;
  • Онкологічні захворювання.

Якщо у людини є хоч одне з перерахованих вище протипоказань, то процедура проводитися не може. Вона відкладається до моменту, коли буде усунуто даний стан або захворювання.

Перевага

Ботулінотерапія володіє великою кількістю позитивних моментів. Основними є:

Ефективність Препарат діє швидко і ефективно. Через пару днів після процедури зморшки на обличчі значно розгладяться
Відсутність травм Введення препарату проводиться найтоншими голками. Завдяки цьому, після процедури відсутні травми
Ефект Ефект від процедури може зберігатися до 16 місяців
Економія часу Процес введення препарату займає близько 20 хвилин, що досить швидко

 

 

Це далеко не всі позитивні моменти, які є у даної процедури. Детальніше з ними можна ознайомитися при особистому відвідуванні косметолога.

Таким чином, ботулінотерапія є досить популярною процедурою в косметології. Вона дає хороший результат і зморшки розгладжуються за кілька днів. Однак процедуру виконувати повинен тільки досвідчений фахівець. Для процедури використовується кілька препаратів. Пацієнт в праві вибирати для себе будь-який препарат, але все ж краще проконсультуватися з фахівцем. На консультації косметолог розповість про всі нюанси процедури.