Де зробити УЗД лімфатичних вузлів: що це, збільшення лімфатичних вузлів, особливості процедури

0
276

Де зробити УЗД лімфатичних вузлів: що це, збільшення лімфатичних вузлів, особливості процедуриКоли мова заходить про різні захворювання, то люди відразу згадують про імунну систему. Вона повинна захищати організм від чужорідних бактерій, а при їх попаданні, сигналізувати людині. Одним з органів, який сигналізує про наявність захворювань в організмі, є лімфатичні вузли. Саме тому потрібно проводити діагностику та обстеження. УЗД лімфатичних вузлів в клініці Urosvit можна зробити за доступними цінами.

Що це?

Лімфатичні вузли-це периферичні органи імунної системи, які є фільтром для лімфи. Головним завданням лімфатичної системи є виявлення і знешкодження потенційно небезпечних вірусів і бактерій. Форма може бути округлої або овальної. Розмір лімфатичних вузлів може бути від 0,5 мм до 50 мм У людей в організмі різна кількість лімфовузлів, але в середньому їх близько 500. Особливістю є те, що в правій стороні їх більше, ніж в лівій. Всього виділяється 15 груп лімфатичних вузлів.

Чому лімфатичні вузли збільшуються?

Багато людей не звертають уваги на лімфатичні вузли. Однак вони подають знак, коли не можуть впоратися з чужорідними агентами. В такому випадку починається розмноження імунних клітин, щоб впоратися з цією недугою. У лімфатичні вузли починає посилено надходити лімфа.

Подібні процеси призводять до збільшення лімфатичних вузлів. Змінюється розмір, форма, а також шкірні покриви в даній області можуть змінювати колір.

Симптоми лімфаденопатії

Головним симптомів є збільшення лімфатичних вузлів. Також можуть спостерігатися супутні симптоми. Основним і є:

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  4 важных компонента весеннего очищения организма от токсинов

В яких випадках потрібно звернутися до лікаря?

Якщо людина хворіє, то після одужання лімфатичні вузли приходять до нормальних розмірів. Якщо лімфатичні вузли збільшені, але підвищена температура тіла відсутня, а натиснути на них не боляче, то, швидше за все, вузли працюють більш активно. Якщо люди виконують фізичну працю, то в нижній частині можуть збільшуватися лімфатичні вузли.

Однак є ситуації, коли потрібно бити тривогу:

  • Розмір вузла більше 2,5 см;
  • Причина збільшення незрозуміла;
  • Почервоніння шкіри біля вузла;
  • Підвищена щільність вузла і він не зміщується при натисканні;
  • Біль у горлі та багато іншого.

Подібних симптомів досить багато. У даній клініці працюють досвідчені фахівці, які допомагають впоратися з даною проблемою.

Які захворювання можуть супроводжуватися збільшенням лімфовузлів?

Збільшення лімфатичних вузлів можуть говорити про велику кількість захворювань. Основними з них є:

Інфекція Вони можуть бути різного характеру, в залежності від збудника. Сюди відносяться інфекції, що починаються від звичайного стрептокока і закінчуються ВІЛ-інфекцією
Імунні захворювання Ревматоїдний артрит, хвороба Кавасакі, цироз печінки
Новоутворення Часто лімфатична система реагує на новоутворення вже коли в організмі пішли метастази

 

Реагувати лімфатична система може практично на всі захворювання. Саме тому навіть при звичайному ГРЗ у людей збільшуються лімфовузли.

Які групи можна досліджувати?

УЗД дозволяє досліджувати наступні групи лімфатичних вузлів:

  • Шийний;
  • Пахвовий;
  • Нижньощелепні;
  • Паховий;
  • Потиличний.

Таким чином, УЗД лімфатичних вузлів це досить корисна процедура. Дана клініка проводить її на сучасному обладнанні. Завдяки цьому, можна виявити різні захворювання. При виникненні питань є можливість звернутися до фахівців клініки. Вони детально розкажуть про нюанси процедури, а також запишуть на обстеження.