Чи варто купувати меблі зі штучного ротанга: що це, асортимент, переваги, правила догляду

0
275

Чи варто купувати меблі зі штучного ротанга: що це, асортимент, переваги, правила доглядуНезважаючи на те, що плетені меблі була придумана досить давно, вона зараз впевнено входить в сучасні тенденції і вписується в інтер’єр. Велика кількість прихильників таких меблів пояснити досить просто, адже багато людей цінують безпеку і екологічність в своєму будинку. Меблі з ротангу від виробника можна придбати в інтернет-магазині RATT WOOD. У каталозі представлена велика кількість меблів на будь-який смак.

Асортимент

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент виробів. В каталозі можна знайти наступне:

  • Диван;
  • Комплекти меблів;
  • Крісло;
  • Стола;
  • Стільці та багато іншого.

Детальніше з асортиментом можна ознайомитися на сайті компанії. Всі товари розділені за категоріями, що значно спрощує пошук. Для всіх моделей є докладний опис, завдяки чому користувач зможе придбати підходящий варіант.

Зараз особливою популярністю користується штучний ротанг, який в порівнянні з натуральним має більш якісні характеристики. Штучний ротанг — це пластикова стрічка, яка виготовляється різної довжини і ширини. З штучного ротанга виходять красиві і надійні вироби, які вписуються в будь-який інтер’єр.

З чого роблять штучний ротанг?

У світі штучний ротанг відомий під кількома назвами. Перші виробники називали його «техноротангом». Штучний ротанг виробляється з синтетичних волокон. Він являє собою пластикову стрічку, яка виходить за рахунок продавлювання поліетилену або каучуку. Також матеріал може бути з іншими добавками.

Класифікація

Штучний ротанг має класифікацію, за рахунок чого розділяється на кілька класів:

Клас А Даний клас має бездоганну меблі максимальної якості. Великі і товсті стебла вважаються відмінним варіантом для створення надійної і міцної меблів. Згодом такі меблі не буде міняти колір, навіть якщо використовується в якості вуличних меблів
Клас В В такому випадку використовуються стебла з меншою товщиною, а значить і міцність меблів значно знижується. На зрізі стебло має більш темний колір. Незважаючи на хорошу гнучкість, матеріал витримує невеликі навантаження
Клас С Такі стебла є тонкими і мають пористу структуру. На них є значні дефекти. Однак незважаючи на невисоку міцність, матеріал широко використовується в різних інтер’єрах
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Просто о сложном: как выглядят психические расстройства в скрепках

 

Перевага

Меблі зі штучного ротанга відрізняється великою кількістю позитивних моментів. Основними є:

* Матеріал досить міцний і має хорошу стійкість до зовнішніх впливів;

* Вироби здатні витримувати різні погодні умови і різкі перепади температур;

* Екологічний матеріал, який має безпечні властивості.

Це далеко не всі позитивні моменти, які є у даного матеріалу. Детальніше з ними можна ознайомитися при особистому використанні.

Правила догляду

Незважаючи на хорошу міцність і стійкість, матеріал також вимагає догляду. Правила догляду наступні:

  1. Для того, щоб протерти поверхню, необхідно використовувати ганчірки з м’якої тканини. Грубі тканини рекомендується виключити, щоб не пошкодити лакове покриття.
  2. Для позбавлення від забруднень у важкодоступних місцях рекомендується використовувати м’які щітки.
  3. Стики меблевої конструкції очищати краще за допомогою пилососа.

Також є й інші правила догляду, які потрібно дотримуватися.

Таким чином, на сайті представлений широкий асортимент меблів зі штучного ротанга. Будь-який бажаючий зможе перейти на сайт і придбати відповідні моделі. Такі меблі широко використовується, як для вулиці, так і для будинку. При виникненні питань є можливість звернутися до фахівців, які допоможуть визначитися з вибором моделей.