Де зробити МРТ у Львові: що це, особливості процедури, які частини тіла можна обстежити, підготовка та переваги

0
221

Де зробити МРТ у Львові: що це, особливості процедури, які частини тіла можна обстежити, підготовка та перевагиНа сьогоднішній день є велика кількість методів обстежень організму. Одним з популярних є МРТ. МРТ Львів ціна є досить прийнятною. Діагностика проводиться в «МРТ експерт». Дане обстеження дозволяє отримувати лікарям пошарові знімки органів. При цьому, процедура є абсолютно безболісною.

Послуга

Дана клініка пропонує широкий асортимент послуг. Основними є:

* МР-ангіографія;

* МРТ з контрастною речовиною;

* МРТ хребта;

* МРТ суглобів;

* МРТ голови;

* МРТ черевної порожнини.

Детальніше ознайомитися з асортиментом послуг можна на сайті клініки. Для кожної послуги є докладний опис, а також прайс-лист.

Принцип роботи

В основі даного методу лежить вплив ядерно-магнітного резонансу. Обладнання дозволяє забезпечити постійне магнітне поле, яке сприймає організм. В організмі є природні магніти, які дозволяють сприймати такі сигнали. Завдяки цьому виходить знімок. У порівнянні з КТ, МРТ має велику перевагу: для діагностики використовуються електромагнітні хвилі, які безпечні, а не рентгенівські промені.

Що може показати МРТ?

МРТ може показати різні захворювання, в залежності від того, на якій частині тіла проводиться дослідження. Якщо проводиться обстеження всього організму, то в першу чергу, фахівці звертають увагу на наявність пухлин і метастазів. На даному обстеженні можна виявити такі патології:

* Новоутворення нирок;

* Рак яєчників;

* Перелом хребта;

* Ураження печінки;

* Аневризма судин;

* Захворювання підшлункової залози і багато іншого.

Види обладнання

МРТ може проводитися за допомогою обладнання, яке має різну потужність. Є два види обладнання:

Низькопідлогові Потужність до 1 Тесла
Високопольні Від 1,5 до 3 Тесла

 

Чим вище потужність обладнання, тим кращої якості будуть знімки.

Підготовка

Багато діагностичні дослідження вимагають особливої підготовки і МРТ не є винятком. Якщо проводиться МРТ черевної порожнини, то потрібно дотримуватися наступних рекомендацій:

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Хирург консультирует: операция при ожирении в вопросах и ответах

* За 2 дні до процедури виключити газообразующие продукти харчування, свіжі фрукти і овочі;

* За день до процедури слід виключити вживання чаю і кави;

* У день обстеження бажано не їсти за 6 годин до процедури і не пити – за 4 години.

Також є загальні рекомендації, які потрібно виконувати перед обстеженням:

* Зняти з тіла всі металеві предмети;

* Залишити вдома прикраси та аксесуари;

* Одягти зручний одяг;

* Цінні речі залишити в спеціальному сейфі в кабінеті діагностики.

Як проводиться МРТ?

Під час процедури пацієнт лягає на пересувний стіл. Голова і кінцівки фіксуються за допомогою спеціальних ременів. Це дозволяє забезпечити нерухомість. Іноді пацієнту дають прилад, який потрібно стиснути, якщо людина відчує себе погано. Під час роботи приладу чути сильний шум і тріск. Це говорить про те, що прилад функціонує нормально. Пацієнтам в цей час видаються беруші або навушники, так як деяких такий шум може налякати.

Також може проводитися МРТ з контрастом. В такому випадку перед дослідженням внутрішньовенно вводиться контрастна речовина.

Таким чином, МРТ є досить популярним дослідженням. Дана клініка пропонує широкий спектр послуг. Будь-який бажаючий зможе звернутися до фахівців, які проведуть дослідження. У клініці є високоякісне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. При виникненні питань є можливість проконсультуватися з фахівцем. Вони детально розкажуть про особливості та переваги дослідження. МРТ здатне підтвердити діагноз. Записатися на дослідження можна записатися на сайті або за допомогою номера телефону.