Де придбати саджанці клена: Як правильно висаджувати, вибір місця, догляд після посадки

0
89

Де придбати саджанці клена: Як правильно висаджувати, вибір місця, догляд після посадкиБагато людей на своїй заміській ділянці мають велику кількість рослин. Найбільш популярними є клени. Вони вважаються символами любові і злагоди. Якщо є бажання придбати клен для посадки, то варто перейти на сайт https://galsad.ua/catalog/roslini/listyani-roslini/acer-klen/ на ньому представлена велика кількість різновидів кленів. Є безліч різновидів кленів, кожен з яких має відмінні риси.

Асортимент

У каталозі можна знайти наступні товари:

Детальніше ознайомитися з асортиментом товарів можна на сайті компанії.

Посадка клена у відкритий грунт

Посадка клена у відкритий грунт має деякі особливості. Особливості посадки наступні:

 • Грунт повинен, як слід відстоятися, тому лунку готують за пару тижнів до посадки;
 • У грунт рекомендується додати торф або мінеральне добриво;
 • Якщо грунтові води розташовуються близько до лунки, то туди рекомендується покласти невелику кількість щебеню або розкришеного цегли
 • При посадці рекомендується перевірити, щоб коренева шийка розташовувалася нарівні з землею. Такий варіант буде оптимальним, так як в подальшому земля осяде.

Саджанці з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні або восени. Якщо у них закрита коренева система, то висаджувати їх можна протягом усього теплого періоду.

Весною Термінами в цей період можна назвати кінець квітня – перший тиждень травня. В таких умовах клени добре можуть прижитися і адаптуватися до умов клімату
Осені Осіння посадка може починатися з появою листопада і закінчуватися першими заморозками. У даній ситуації слід відповідально поставитися до термінів посадки

 

Як вибрати місце для посадки?

Для того, щоб клен прижився і відчував себе добре, необхідно вибрати відповідне місце для посадки. При виборі місця потрібно враховувати наступні рекомендації:

 1. Клени є світлолюбними рослинами. Саме тому висаджувати їх потрібно на сонячній стороні або в місці, де падає розсіяне сонячне світло.
 2. Клен є вітростійким і навіть на відкритих ділянках його стебло не зламається. Однак рекомендується вибирати більш захищене місце, так як він буде себе там комфортно почувати в зимову пору року.
 3. Переважно вибирати легкий грунт з високим вмістом гумусу. Рівень кислотності не впливає на розвиток рослини, але слід уникати зайвих вапняних грунтів.
 4. Глибина ями повинна бути не менше 70 см і не менше 50 см в діаметрі.
 5. Якщо передбачається висаджування декількох рослин, то інтервал між ними повинен становити 2-4 метри.
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Чем удобен автомобильный подлокотник для водителя

Як доглядати після посадки?

Дане питання цікавить багатьох садівників, адже мало хто замислюється про те, що за деревами також потрібен догляд. Рекомендації по догляду за посадженим кленом наступні:

 1. Після посадки саджанець необхідно рясно полити. Потрібно вилити не менше двох відер води. Грунт повинен промокнути мінімум на 50 см в глибину.
 2. Після вбирання води, рекомендується замульчувати стовбур.
 3. Поруч зі стовбуром слід встановити опорний кілочок і примотати його скотчем. Так стовбур буде стійким.
 4. Молоді саджанці в літній період вимагають укриття від сильних сонячних променів.

Дотримуючись дані рекомендації, будь-яка людина зможе виростити хороший клен.

Таким чином, клен посадити зможе будь-хто. На сайті представлений широкий асортимент саджанців. Будь-Садовий зможе вибрати для себе вподобаний варіант. Доглядати за кленом садівникам не складе труднощів. Також є безліч нюансів під час догляду. Про це слід поговорити з досвідченими садівниками. Також на сайті можна придбати і інші товари.