Де придбати саджанці клена: Як правильно висаджувати, вибір місця, догляд після посадки

0
230

Де придбати саджанці клена: Як правильно висаджувати, вибір місця, догляд після посадкиБагато людей на своїй заміській ділянці мають велику кількість рослин. Найбільш популярними є клени. Вони вважаються символами любові і злагоди. Якщо є бажання придбати клен для посадки, то варто перейти на сайт https://galsad.ua/catalog/roslini/listyani-roslini/acer-klen/ на ньому представлена велика кількість різновидів кленів. Є безліч різновидів кленів, кожен з яких має відмінні риси.

Асортимент

У каталозі можна знайти наступні товари:

Детальніше ознайомитися з асортиментом товарів можна на сайті компанії.

Посадка клена у відкритий грунт

Посадка клена у відкритий грунт має деякі особливості. Особливості посадки наступні:

 • Грунт повинен, як слід відстоятися, тому лунку готують за пару тижнів до посадки;
 • У грунт рекомендується додати торф або мінеральне добриво;
 • Якщо грунтові води розташовуються близько до лунки, то туди рекомендується покласти невелику кількість щебеню або розкришеного цегли
 • При посадці рекомендується перевірити, щоб коренева шийка розташовувалася нарівні з землею. Такий варіант буде оптимальним, так як в подальшому земля осяде.

Саджанці з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні або восени. Якщо у них закрита коренева система, то висаджувати їх можна протягом усього теплого періоду.

Весною Термінами в цей період можна назвати кінець квітня – перший тиждень травня. В таких умовах клени добре можуть прижитися і адаптуватися до умов клімату
Осені Осіння посадка може починатися з появою листопада і закінчуватися першими заморозками. У даній ситуації слід відповідально поставитися до термінів посадки

 

Як вибрати місце для посадки?

Для того, щоб клен прижився і відчував себе добре, необхідно вибрати відповідне місце для посадки. При виборі місця потрібно враховувати наступні рекомендації:

 1. Клени є світлолюбними рослинами. Саме тому висаджувати їх потрібно на сонячній стороні або в місці, де падає розсіяне сонячне світло.
 2. Клен є вітростійким і навіть на відкритих ділянках його стебло не зламається. Однак рекомендується вибирати більш захищене місце, так як він буде себе там комфортно почувати в зимову пору року.
 3. Переважно вибирати легкий грунт з високим вмістом гумусу. Рівень кислотності не впливає на розвиток рослини, але слід уникати зайвих вапняних грунтів.
 4. Глибина ями повинна бути не менше 70 см і не менше 50 см в діаметрі.
 5. Якщо передбачається висаджування декількох рослин, то інтервал між ними повинен становити 2-4 метри.
ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Выбираем купальник для нестандартной фигуры: нюансы и полезные рекомендации

Як доглядати після посадки?

Дане питання цікавить багатьох садівників, адже мало хто замислюється про те, що за деревами також потрібен догляд. Рекомендації по догляду за посадженим кленом наступні:

 1. Після посадки саджанець необхідно рясно полити. Потрібно вилити не менше двох відер води. Грунт повинен промокнути мінімум на 50 см в глибину.
 2. Після вбирання води, рекомендується замульчувати стовбур.
 3. Поруч зі стовбуром слід встановити опорний кілочок і примотати його скотчем. Так стовбур буде стійким.
 4. Молоді саджанці в літній період вимагають укриття від сильних сонячних променів.

Дотримуючись дані рекомендації, будь-яка людина зможе виростити хороший клен.

Таким чином, клен посадити зможе будь-хто. На сайті представлений широкий асортимент саджанців. Будь-Садовий зможе вибрати для себе вподобаний варіант. Доглядати за кленом садівникам не складе труднощів. Також є безліч нюансів під час догляду. Про це слід поговорити з досвідченими садівниками. Також на сайті можна придбати і інші товари.